3 DÔVODY, PREČO NAVŠTÍVIŤ DISKONTNÚ PREDAJŇU

Ku každému nášmu kúpeľňovému štúdiu prislúcha aj diskontná predajňa. Tam možno nájsť produkty v špeciálnych zľavách či výpredajových cenách. Tieto predajne sú totiž plné dlažieb či obkladov, ktoré pochádzajú z veľkoobchodných zásob či kachličiek a obkladačiek v druhej – zníženej triede. Vzhľadom k týmto skutočnostiam, sú ponúkané za skutočne zaujímavé ceny. Okrem iného, možno v našich diskontných predajniach nájsť aj stavebnú alebo čistiacu chémiu, sanitárnu keramiku či pomôcky a náradie pre domácich majstrov. Tak čo, už ste u nás boli?

Dlhé čakacie doby? Zabudnite!

V súčasnosti je skutočne náročné nájsť dlažby či obklady, ktoré by boli ihneď k odberu. Dlhé čakacie doby, ktoré sa neustále predlžujú, sú žiaľ dôsledkom pandemického obdobia. Nedostatok materiálu na výrobu dlažieb a obkladov či nedostatok dreva na produkciu paliet – aj my s týmito problémami bojujeme deň čo deň. Naše diskontné predajne sú však dokonalo zásobené, a preto v nich možno nájsť tovar, ktorý si viete ihneď naložiť do auta a odviezť do svojho nového domu či bytu, v ktorom prebieha rekonštrukcia.

Nechajte si poradiť!

Nielen v našich kúpeľňových štúdiách, ale aj v diskontných predajniach nájdete skutočných odborníkov. Ak sa neviete zorientovať v technických parametroch dlažieb či obkladov alebo hľadáte ideálny sprchový kút či vaňu práve do svojej domácnosti, nechajte si poradiť, aby ste si vybrali naozaj správne. Na trhu nájdete skutočne množstvo typov tovaru, avšak viete, ktorý je ideálny práve pre Vaše potreby? My to vieme a radi Vám pri výbere pomôžeme.

Nakúpte za veľkoobchodné ceny!

Naša firma sa okrem maloobchodu venuje aj veľkoobchodnému predaju. Tovar neprekupujeme, ale priamo dovážame z talianskych či španielskych fabrík. Preto Vám vieme v našich diskontných predajniach ponúknuť dlažby či obklady za skutočne nízke ceny na úrovni veľkoobchodných. Naše diskontné predajne sú plné rôznych produktov, ktoré sme pre Vás zabezpečili priamo od výrobcov. Stačí si už iba vybrať!