KÚPEĽŇOVÉ ŠTÚDIO SEREĎ

Plánujete rekonštrukciu kúpeľne alebo si staviate domček, ktorý je potrebné doladiť do dokonalosti? Množstvo inšpirácií do interiéru nájdete v našich kúpeľňových štúdiách či diskontných predajniach, v ktorých Vám odborne vyškolený personál rád poradí a pomôže pri výbere vhodných produktov. Pokiaľ neznášate čakanie, je to úplne v poriadku, tovar si môžete odniesť z našich prevádzok ihneď domov bez dlhých čakacích lehôt. Cesta k Vašej vysnívanej kúpeľni nebola nikdy jednoduchšia...

Vyberte si Vašu novú kúpeľňu v pohodlí Vášho domova!

Stiahnite si náš produktový katalóg 2020 / 2021 s množstvom inšpirácií a vyberte si novú dlažbu či obklad ešte pred tým, ako navštívite naše kúpeľňové štúdio v Seredi.

OTVÁRACIE HODINY

PONDELOK8:00 - 17:00
UTOROK8:00 - 17:00
STREDA8:00 - 17:00
ŠTVRTOK8:00 - 17:00
PIATOK8:00 - 17:00
SOBOTA8:00 - 12:00
NEDEĽAZATVORENÉ

ODBORNÉ
PORADENSTVO

Máme dlhoročné skúsenosti a odborne zaškolený personál, ktorý Vám pri zariaďovaní kúpeľne rád poradí.

GRAFICKÝ
NÁVRH

Pri odbere Vám zadarmo vypracujeme grafický návrh v 3D podľa Vašich potrieb a požiadaviek.

CENOVÁ
PONUKA

Cenovú ponuku Vám vypracujeme na mieru po odsúhlasení grafického návrhu Vašej kúpeľne.

ŠIROKÝ
SORTIMENT

Ponúkame široký sortiment kvalitných značkových produktov od renomovaných svetových firiem.

DODANIE AJ
DO 24 HOD.

Tovar máme skladom na centrále v Hlohovci a privezieme Vám ho domov úplne zadarmo.

V Seredi sa o Vás postará náš odborný personál

Kontaktujte náš tím v Seredi a dohodnite si stretnutie v našom kúpeľňovom štúdiu. Náš odborný personál si pre Vás vyhradí čas a bude sa Vám naplno venovať.

Alexandra KOVÁČIKOVÁ

MANAŽÉR MALOOBCHODNÝCH PREVÁDZOK

V rámci firmy InCeram pôsobím ako manažérka našich kúpeľňových štúdii v Hlohovci a Seredi. Mojou úlohou je zabezpečiť profesionalitu, poriadok a kvalifikovaný prístup, ktorý vedie k maximálnej spokojnosti zákazníkov. Spolu s mojím tímom skvelých ľudí Vám zaručene poradíme a pomôžeme s akoukoľvek požiadavkou.

Tomáš ŠESTÁK

GRAFICKÝ DIZAJNÉR

Ak si neviete predstaviť ako bude vyzerať Vaša kúpeľňa, rád Vám pripravím vizualizáciu presne podľa Vašich predstáv a zároveň dám do nej kúsok mojej kreativity. Keď prídete, poradím Vám, ako keby to robím pre seba a bude mi cťou podieľať sa na Vašom projekte. Vaša spokojnosť je mojou spokojnosťou.

Andrea MIČÁKOVÁ

ADMINISTRATÍVNY REFERENT

V kúpeľňovom štúdiu pracujem už niekoľko rokov na pozícií predajcu a administratívnej referentky. So svojimi skúsenosťami, ktoré načerpávame na rôznych školeniach, sa snažím poradiť zákazníkovi k jeho maximálnej spokojnosti. Odmenou je pre mňa spokojný zákazník, ktorý sa vždy rád vráti s akoukoľvek požiadavkou.